O nás
O nás a rady

 

Vítejte na stránkách našeho eshopu 

 Naše firma byla založena v roce 1994. Jsme specialisti na prodej, montáž a servis automatizační techniky . Vybere si u nás každý a hlavně za rozumné ceny. Navíc při objednávce nad 5000 Kč je doprava zdarma. Už nemusíte chodit do přeplněných obchodů, nakupujte v klidu z pohodlí Vašeho domova.

 

Nakupovat u nás je zábava!

O nás
Již 30 let dodáváme brány, vrata, vjezdy, parkovací systémy čí zastiňující markýzy; automatizujeme provoz stávajících bran a vrat, oken, dodáváme prvky pro konstrukci bran. K našim zákazníkům patří majitelé domků, průmyslové podniky, sklady, bankovní instituce a státní organizace. S našimi dodávkami se setkáte na letištích, na náměstích, autobusových nádražích, v nemocnicích, u policie i armády. Ve svém oboru máme nejkomplexnější nabídku v České republice, všechny výrobky jsou testovány a určeny pro všechna klimatická pásma naší země. Kromě optimálního poměru výkon/cena/kvalita dbáme na dobrý vzhled. Většina produktů je na našich skladech. Naším krédem je vždy zákazníka pravdivě informovat o možnostech daného výrobku tak, aby mohl udělat objektivní rozhodnutí. Jsme připraveni Vám sloužit.

 

Jak správně vybrat
Co byste měli vědět před nákupem hejblátkové techniky: aneb jak ušetřit
Dokážu si vjezdovou bránu vyrobit - namontovat Sám??

pokud jste manuálně zruční stačí zakoupit V naší prodejně pro otočnou bránu panty a dorazy nebo pro samonosnou bránu C profil,vozíky a příslušenství. Během vašeho nákupu komponentů brány Vám zpracujeme zdarma po zadání průjezdu a výšky brány pohledovou dokumentaci včetně soupisu výrobního materiálu a dokumentace s stavebním a výrobním postupem. Pak stačí jen trocha času.
pokud práci svěříte Nám, nebude určitě litovat. Zvládneme vše od vykopání a betonování po finální dodávku výrobku.

Pokud máte po ruce Elektrikáře a jste zruční s základním dílenským vybavením tak pomocí našich přehledných návodů s výrobky NICE - nemůžete udělat chybu.. Rady po telefonu jsou samozřejmostí.
poslední varianta je dodávka Naší firmou. Věřte že za deset let praktických zkušeností Vám nabídneme více než maximum Vaší spokojenosti.
Dokážu si garážová vrata namontovat Sám????

Pokud se nebojíte práce a použijete Stavebnicové kování sekčních izolovaných vrat tak to zvládne každý. Rady po telefonu jsou samozřejmostí. Montáž výklopných neizolovaných vrata je obzvláště jednoduchá.
Ted už stačí vybrat si ten správný pohon 
Montáž odbornou firmou s plným servisem je stále nejlepší – věřte Nám.
Vyžadujte maximum:

Zabezpečovací prvky:
blikající majáky nás upozorní na pohybující bránu a to zvláště v noci.( máte jistotu že se zavírá) fotočlánky proti sevření před a na přání za branou zamezí zavírání vrat pokud jsou v jejich paprsku lidé či auta. U větších garážových vrat a vjezdových bran můžeme použít kontaktní lišty kde při pouhém dotyku lišty s předmětem vrata nebo brána zastaví či reverzuje. 

Další bezpečnost vytváří volba nastavitelné přítlačné síly brány proti rozdrcení, revers při nárazu na překážku, pojistka přehřátí a zničení motoru, celkový pracovním časem brány,
Vnitřní elektroniky motoru umožňují také standardně nastavení logiky provozu a velké množství dalších přídavných funkcí..

Všechny pohony mají možnost vyřazení z provozu a ruční pohyb při výpadku energie.Některé z nich můžeme zálohovat pomocným akumulátorem s dobíjením a zvýšit tak komfort. Pohony garážových vrat mají pomocné automatické osvětlení.

Ovládání vrat je pomocí dálkových ovladačů s plovoucím kódem, které jsou vícekanálové tozn. že z jednoho ovladače ovládáme až 4 různá zařízení a odpadá problém s mnoha ovladači po kapsách. Ani použití jiného stávajícího systému nám nezabrání pomocí externího přijímače např. FLOX1R ovládat nová i stávající zařízení z jednoho ovladače. V naší nabídce jsou i dálkové ovladače adresné pro využití ve společných prostorech…
Další možnost ovládaní jsou klíčové spínače i s bezpečnostní vložkou, tlačítka, kódové klávesnice antivandal i bezdrátové , snímače karet……………a mnoho dalších systémuVytvořeno systémem www.webareal.cz

Mjg1O